בעיות רגשיות אצל ילדים

במידה והבחנתם בבעיות אצל הילדים שלכם הרי אין להתעלם מכך אלא לבחור את מקום הטיפול הטוב ביותר במטרה לטפל בבעיות ולסייע לילדים לחזור לשגרת חייהם. בעיות רגשיות אצל ילדים זה לא משהו שניתן להתעלם ממנו ולכן על ההורים להיות עם היד על הדופק.

טכניקת משחק יכולה להביא לשיפור בהתנהגות

כיום ישנן טכניקות טיפול רבות כאשר אחת מהן היא טכניקת משחק באמצעותה ניתן להביא לשינוי בהתנהגות אצל הילדים- ילדים אשר סובלים מבעיה רגשית מסוימת יכולים באמצעות משחק תפקידים להביא לשינוי.

ההורים לא יכולים להיות בצד

במהלך הטיפול ההורים לא יכולים להיות בצד אלא עליהם לגלות מעורבות רבה על מנת להביא להצלחת הטיפול. אם ההורים ינקטו גישה של חוסר מעורבות הרי הם עשויים לגרום נזק משמעותי לילדם ולכן עליהם לא לשבת בחיבוק ידיים אלא לשאול את המטפל מספר רב של שאלות.

בצעו סקר מקיף במטרה לבחור את המטפל הטוב ביותר

על מנת לבחור את המטפל הטוב ביותר יש לבצע סקר מקיף אשר מטרתו היא לבחון את המטפלים השונים הפועלים בענף. יתרה מכך, ניתן לשוחח עם הורים אחרים ולהתרשם מחוות הדעת שלהם. נוסף על כך ניתן לראות האם המטפל פרסם מאמרים וכך לדעת כי מדובר באיש מקצוע.

הגיעו לפגישה מקדימה

הזכרנו את העובדה כי כיום ניתן למצוא לא מעט מטפלים ולכן ההיצע הרב עשוי להביא לאי וודאות בקרב הורים רבים. לצורך כך יש להגיע לפגישה מקדימה אשר תסייע להורים לאסוף מידע רב אודות המטפל. טרם הפגישה כדאי לבצע סקר כדי שתהיה לכם האפשרות לשאול כמה שיותר שאלות.

בחרו מקום בו הילד ירגיש בנוח

אמנם חשוב מאד לקבל המלצות מטעם הורים אחרים, אבל יש לבחור מקום בו הילד ירגיש בנוח. שערי הצלחה הינו מקום אשר שם דגש על בחירת צוות מטפלים איכותי ובעל ניסיון רב בתחום. ביכולתם של צוות המטפלים לבחור את שיטת הטיפול המתאימה ביותר בהתאם לאבחון מוקדם של הילד.

יצירת קשר בין המטפל והילד יביא לתוצאות טובות

יצירת קשר בין המטפל לבין הילד יביא לתוצאות טובות אשר יהיה ניתן לראות את השינוי החל בהתנהגות של הילד.

התגובות סגורות