רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים 

רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים

תביעות רשלנות רפואית מוגשות על רקע נזק שנגרם למטופל או לבני ביתו, כולל מקרי מוות. מדובר בהליך לא פשוט אשר עשוי להסתיים מהר בפשרה מול המוסד המטפל אבל גם עלול להיגרר שנים. פיצוי כספי לא ימנע את הנזק שנגרם אבל עשוי לסייע לכם להתמודד איתו יותר טוב ולממן טיפולים רפואיים. לצורך הגשת תביעה יש להיות בטוחים שמדובר במהלך בעל היגיון וזאת אפשר לקבוע רק לאחר התייעצות עם עורך דין. עורכי דין מומלצים לתביעות רשלנות רפואית הם עורכי דין בעלי ניסיון רב ומוניטין. עדיף להגיע אליהם על סמך המלצות אישיות אבל אם אין בידינו מידע כזה – כדאי לתאם איתם פגישת היכרות.
כיצד לבחור עורך דין
עורכי דין מומלצים ברשלנות רפואית בנו את המוניטין שלהם על ניסיון רב בתחום והצלחה בייצוג לקוחות. חשוב לבדוק מהו הניסיון והקרע שלהם והאם כל זמנם מוקדש לתחום זה או שהם עוסקים גם בתביעות מסוג אחר. כמו כן חשוב לדעת האם עורך הדין שאתם מעוניינים לשכור את שירותיו מתמחה בתביעות מהסוג הרלוונטי לכם. תביעת רשלנות מחייבת ידיע רפואי נרחב ויכולת לקרוא חוות דעת ולחקור עדים ומומחים. אם מדובר לצורך העניין בתביעה על רשלנות בלידה, עליכם לעמוד על כך שלעורך הדים יש ניסיון מוכח (רצוי מעל 10 שנים) בתביעות מסוג זה.
עלויות הגשת תביעת רשלנות רפואית
תביעת רשלנות רפואית כרוכה בהליכים הדורשים חוות דעת ממומחים אודות הקשר בין עילת התביעה לנזק שנגרם. חוות דעת כאלה עולות אלפי שקלים ועשויות להגיע למעל עשרת אלפים שקל. יש לקחת זאת בחשבון בהתייעצות עם עורך הדין לפני הגשת התביעה. עורכי דין מנוסים יידעו להמליץ להימנע מתביעות במקרה של סיכוי נמוך להצלחה או פיצוי שאינו משתלם. בקרב עורכי דין מתמחים מקובל לדרוש 25-30 אחוז מסכום הפיצוי במקרה של הצלחה. חשוב מאוד לזכור שעורך דין שאינו מנוסה בתחום אולי ידרוש נתח קטן יותר אבל הסיכוי שיוביל אתכם לזכייה במשפט יורד משמעותית.

לפרטים נוספים לחץ כאן

רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים

התגובות סגורות