רשלנות רפואית עורכי דין

רשלנות רפואית עורכי דין

תביעות רשלנות רפואית עוסקות בהוכחת הקשר בין התנהגות לא נאותה וחסרת זהירות של הרופא או הצוות הרפואי המטפל לבין הנזק שנגרם למטופל. כדי להגיע להרשעה יש להוכיח בבית המשפט קשר סביר בין הטיפול לנזק. במקרה כזה אתם נזקקים לעורכי דין המתמחים ברשלנות רפואית. מדובר בעורכי דין בעלי רקע רפואי נרחב שיודעים לקרוא חוות דעת של מומחים ולהתחקות אחרי מהלך הטיפול הרפואי שהוביל לתביעה. זהו תחום צר יחסית עם מעט מתמחים ולכן חשוב כל כך למצוא עורך דין בעל ותק וניסיון שיידע להתמודד מול טענות ההגנה של המוסד הרפואי. עורך דין טוב ומנוסה יוכל לתת לכם מידע מלא על סבירות הצלחת התביעה והאם יש בכלל מקום להגיש אותה לבית המשפט. כמו כן הוא יידע להעריך את סכום הפיצוי ולייעץ לכם האם התביעה כדאית.
מתי כדאי להגיע למשפט
נזק לבריאותכם שנגרם כתוצאה מטיפול רפואי הוא כמובן אירוע מצער, אבל למרות חשדותיכם אין לעתים שום ודאות בכך שהרופא אכן התרשל. עורך דין המטפל ברשלנות רפואית יוכל לנתח את המקרה על פי הידוע לו ולכם ולקבוע האם יש מקום להמשיך בהליכים במטרה להגיע לתביעה או שהנזק קטן ולכן אין סיכוי ריאלי לפיצוי. משרדים רבים קובעים תעריפי מינימום לייצוג תובעים בתיקי רשלנות רפואית, ולא יסכימו לייצג אתכם בתיק שהיקף התביעה בו קטן יותר. גם את זה יש לברר בפגישה מקדימה עם עורך הדין.
הפגישה המקדימה
הגעתם לעורך הדין בעקבות המלצות אישיות או פרסומים מחמיאים וקבעתם איתו פגישה. בפגישה יש להציג לו שאלות הנוגעות לתביעה הרלוונטית, לבקש הסברים והוכחות על ניסיון קודם בתביעות מסוג זה וסיכויי הצלחתן וגם מידע נוסף על הליכי התביעה. חשוב מאוד ליצור קשרי אמון ודיסקרטיות עם עורך הדין, אשר יצטרך גם להיחשף למידע אינטימי על מצבכם הבריאותי. רק במצב שיש "כימיה" עם עורך הדין ניתן להמשיך בהכנות לקראת הגשת תביעה ולברר איתו מהם סיכויי הצלחתה לדעתו והאםם יש בכלל מקום להליך זה.

 

לפרטים נוספים לחץ כאן

רשלנות רפואית עורכי דין

התגובות סגורות